درباره ما

شرکت گل یاس با نام تجاری یاسکو فعالیت خود در زمینه انواع کیوسک لمسی و استند لمسی با برند ایموتاچ را از سال 1392 با هدف تامین و عرضه انواع تجهیزات الکترونیکی به بازار ایران آغاز نمود. ابتدا این شرکت به منظور انتقال تکنولوژی های روز دنیا اقدام به تامین و واردات انواع سیستم های تعاملی و استند تاچ اسکرین می نمود، اما در سالهای اخیر و با توجه به اقدامات وسیعی که در حوزه تحقیق و توسعه این محصولات انجام گرفت، با به کارگیری توانمندترین مهندسان الکترونیک و طراحان حرفه ای موفق به طراحی و تولید انواع استند لمسی و میز لمسی با برند imotouch  متناسب با انواع سلایق مشتریان در ابعاد، اندازه ها، طرحها و رنگهای متنوع گردید.

ارائه محصولات با کیفیت و خدمات و پشتیبانی به موقع، جزء ارزشهای سازمانی شرکت یاسکو می باشد که در این راستا واحد خدمات پس از فروش این شرکت با استفاده از متعهدترین و متخصص ترین پرسنل نهایت تلاش خود را در جهت کسب حداکثری رضایت مشتریان خود به کار گرفته است.

این شرکت با ارائه انواع محصولات تعاملی و لمسی در قالب استند لمسی (کیوسک لمسی) و نرم افزارهای اختصاصی نمایشگرهای های تاچ، همواره بهترین پیشنهادات را برای مشتریان خود ارائه می نماید.

آنچه که نمایشگرهای لمسی ایموتاچ (استند لمسی ، میز لمسی) را از سایر محصولات مشابه متمایز می نماید، خدمات و پشتیبانی ویژه، قیمت مناسب، طراحی متناسب با سلایق مشتری، کیفیت بالای قطعات و تولید نرم افزارهای اختصاصی استند لمسی متناسب با محل کاربری هر دستگاه می باشد تا مشتریان بتوانند با اطمینان خاطر کامل محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایند.