مجسمه ای زیبا

طراحی یک محصول مدرن و جذاب مستلزم توجه دقیق به جزییات است که این مسئله در مدل IS2 به خوبی قابل تشخیص است. فناوری با قرار گرفتن در قابی یکپارچه با تلفیق کریستال مشکی در نمای مقابل و ساختاری فلزی و مستحکم به خوبی خود را در فضاهای مجلل متمایز می گرداند. با داشتن طراحی هارمونیک و سازگار، این مدل برای قرار گرفتن در مرکز تمامی فضاها مناسب می باشد.

استند لمسی مدل IS2 محصول ایستاده شرکت ایمو تاچ شمرده می شود. این محصول با طراحی چشم نواز و شباهتی که به گوشی هوشمند دارد، زیبایی بصری اماکن را دوچندان کرده و چشم مخاطبین را به سوی خود جلب می نماید. استفاده از رنگ متالیک قطعات به همراه نمای مقابل شفاف و براق، استند لمسی IS2 را به اثری هنری مبدل ساخته که شایستگی حضور در هر فضایی با هر سطح از معماری داخلی را داراست. همانند میز لمسی IV1، استند لمسی IS2 نیز از نمایشگر 55 اینچ با رزولوشن FULL HD و امکان ده لمس همزمان و اجرای نرم افزار های تحت ویندوز و اندروید می باشد. امکان اتصال به اینترنت بی سیم Wi-Fi، امکان نصب سیم کارت 4G، دارا بودن خروجی HDMI و پورت LAN و USB از جمله قابلیت های این دستگاه می باشد.

آنچه استند لمسی IS2 را از میز لمسی IV1 متمایز می سازد، تفاوت این محصول در کاربردها و مکان قرارگیری آن است. استند لمسی IS2 به شکل ایستاده بوده و بدین جهت توجه مراجعین مکان های عمومی مانند لابی مراکز تجاری را از فاطله دور به پیشنهادات و تبلیغات تعاملی ارائه شده روی آن جلب می نماید. مضاف بر اینکه به دلیل شکل قرارگیری نمایشگر استند لمسی IS2، محصولی ایده آل برای اجرای سایت های ریسپانسیو و اپلیکیشن های موبایلی به شمار می رود و فضای یک موبایل 55 اینچی را با تمامی امکانات آن برای مخاطبین تداعی می کند. امکان نمایش تصاویر مدل های لباس به شکل تمام قد و عکس های پورتریت از دیگر مزایای استند لمسی IS2 است.

   
Touch Type OS support Ports Dimension (cm) Resolution CPU

Ram

Display
10 point Windows, Android, Linux USB2, USB3, LAN, HDMI, VGA, AUDIO W: 78 H: 190 D: 45 FHD 1920*1080 Core i3, i5, i7 8GB, 16 GB 55” touch